• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Dla gości
Dla Gości
Druhny, drużbowie... PDF Drukuj Napisz e-mail
(4 głosów, średnia ocena 3.75 na 5)
Weselny Savoir Vivre

Każdy wie, jaką rolę na ślubie spełniają świadkowie. Często jednak nie mamy pojęcia o funkcji, jaką podczas uroczystości mają pełnić druhny, drużbowie i druhenki.

Więcej…
 
Jaki wybrać prezent? PDF Drukuj Napisz e-mail
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Dla gości

Przed każdym, kto został zaproszony na wesele pojawia się tradycyjny problem – co kupić w prezencie parze młodej. Niektórzy decydują się na podarowanie koperty z pieniędzmi, jednak wiele osób woli wręczyć nowożeńcom podarunek rzeczowy.

Więcej…
 
Pieniądze zamiast prezentu PDF Drukuj Napisz e-mail
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Weselny Savoir Vivre

Prawdziwą zmorą dla gości, zwłaszcza z dalszych rodzin, jest kupowanie prezentu dla pary młodej. Powód tego jest bardzo prosty – sami pamiętają swoje niezadowolenie z niektórych prezentów, które otrzymali na własnym weselu. Weselnicy często nie znają potrzeb i gustów nowożeńców oraz dublują wręczane prezenty (państwo młodzi otrzymują np. kilka kompletów sztućców albo zatrzęsienie ręczników. Wielu gości nie wie, co zrobić z takim problemem. Coraz popularniejsze staje się więc wręczanie pieniędzy zamiast prezentów.

Więcej…
 
Obowiązki świadków! PDF Drukuj Napisz e-mail
(1 głos, średnia ocena 3.00 na 5)
Weselny Savoir Vivre

Bycie świadkiem ślubu jest bardzo ważną rolą, dlatego też para młoda prosi o pełnienie tej funkcji naprawdę bliskie jej osoby. Z tego powodu świadkowie mogą czuć się wyróżnieni.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide