• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Dla niego
Dla Niego
Tour de garnitur PDF Drukuj Napisz e-mail
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)
Przymierzalnia
Noszenie garnituru, jako naczelnego wyznacznika elegancji, wymaga przestrzegania kilku żelaznych zasad. Niniejszym, ułatwiamy Panom zadanie i podajemy najważniejsze z nich. Mamy nadzieję, że w ten sposób nie wyjdzie na jaw, kto za młodych lat chodził do teatru i na egzaminy w jeansach!

Więcej…
 
Sytuacja bez (dobrego) wyjścia PDF Drukuj Napisz e-mail
(2 głosów, średnia ocena 4.00 na 5)
Męski punkt widzenia

Dla większości kobiet jedną z najcudowniejszych chwil w życiu jest ta, kiedy mężczyzna klęka, wyciąga pierścionek i wypowiada tę magiczną formułkę: Czy wyjdziesz za mnie? Wtedy kobieta jest w siódmym niebie. Z większością facetów jednak jest zupełnie odwrotnie. Dla dużej liczby mężczyzn tym najgorszym pytaniem, jakie może paść z ust ukochanej kobiety, nie jest: Gdzie byłeś? Ani nawet: Skąd ta plama po szmince na twojej koszuli? Tym najgorszym i mrożącym krew w żyłach panów pytaniem jest: A może byśmy wzięli ślub?

Więcej…
 
Kosmetyczne ABC dla Panów PDF Drukuj Napisz e-mail
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Kosmetyczka - to nie boli

Obecnie klientami salonów kosmetycznych są w 99% Panie. W dziedzinie pielęgnacji urody Panowie są stuprocentowymi minimalistami, uznającymi najczęściej wyłącznie mydło i piankę do golenia. Dbałość o wygląd nie musi jednak być oznaką zniewieściałości czy chorobliwego narcyzmu. Wizytę u kosmetyczki można potraktować jako inwestycję – we własne samopoczucie, samoocenę oraz w swoją rynkową wartość na rynku matrymonialnym. Inwestycja bywa bolesna, ale ma rekordowo krótki okres zwrotu – efekty widoczne są natychmiast.

Więcej…
 
PDF Drukuj Napisz e-mail
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
 


© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide