• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Dobrze wychowani
Dla Nich - Dobrze wychowani
Elegancko i z kulturą do teściów
(2 głosów, średnia ocena 4.00 na 5)
wtorek, 09 marca 2010 13:25
Elegancko i z kulturą do teściówWizyta u teściów jeszcze przed ślubem, ta dotycząca samej kwestii poinformowania ich o zaręczynach i planach ślubnych często spędza sen z powiek bardzo dużej części panów. Dlaczego mężczyźni martwią się tym bardziej niż kobiety? Otóż dlatego, iż to oni proszą rodziców Panny Młodej o rękę ich córki i tak naprawdę w dużej mierze od tego jak w oczach teściów wypadnie kandydat na męża uzależniona jest ich zgoda na zawarcie związku.

 
Kilka słów o dobrych manierach
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
piątek, 22 stycznia 2010 11:25

W dziale „Dla Niej” zamieściliśmy garść informacji o dobrych manierach. Tu uwagi, które odnoszą się nie tylko do panny młodej, ale także obowiązują pana młodego.

 


© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide