• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
O fryzurach słowo wstępne
(7 głosów, średnia ocena 2.57 na 5)
piątek, 26 lutego 2010 14:12

Fryzura ślubna panny młodej jest równie ważna jak jej suknia czy makijaż. Fryzurę ślubną należy dobrać do: urody, profilu twarzy, sukni, welonu oraz wzniosłości całego wydarzenia. O fryzurze ślubnej warto pomyśleć kilka tygodni przed uroczystością. Aby włosy dały się dobrze ułożyć i wymodelować, należy zadbać o ich odpowiednio dobrą pielęgnację. W tym celu można udać się do fryzjera po poradę.

Fryzur ślubnych jest bardzo dużo do wyboru. Można ułożyć je w formie: loczków opadających na twarz, rozpuszczonych i tapirowanych włosów podtrzymujących welon lub bajkowej, fantazyjnej fryzury.

Dobrze dobrana i ułożona fryzura jest ogromnym wyzwaniem dla fryzjera i sporym stresem dla panny młodej. Dlatego, zanim zdecydujemy się na wybór konkretnej fryzury, warto sprawdzić, w jak ułożonych włosach będziemy wyglądać najładniej. W tym celu udajmy się do dobrego fryzjera i poprośmy o próbne uczesanie. Pozwoli to na wybranie fryzury, która za kilka tygodni zaimponuje panu młodemu, gościom weselnym, a nawet nam samym.

Jeżeli chcemy, aby nasze uczesanie było perfekcyjne i wyróżniało się, warto uprzedzić świadkowi o planowanej fryzurze. Należy jej zasugerować, że ma wyglądać pięknie, ale bez zbytniej przesady.

Musimy też porzucić myśli o zbyt ekstrawaganckim uczesaniu, które przysłoni pół kościoła. Może ono wówczas być odebrane jako zbytnia śmiałość i chęć rzucania się w oczy za wszelką cenę. W doborze fryzury ślubnej chodzi o to, by wyglądać pięknie, niewinnie i uroczo, nie wzbudzając niepotrzebnych emocji gości czy księdza.

Warto też wziąć pod uwagę to, że w wybranej fryzurze mamy czuć się nie tylko pięknie, ale także komfortowo, nieskrępowanie i wygodnie.

Do sukien satynowych i gładkich pasują proste włosy oraz upięte loki. Natomiast do sukni tiulowej warto dobrać włosy lekko kręcone. Przy wyborze dodatków do włosów nie należy zbytnio przesadzać.

Wypróbować fryzurę ślubną można nawet kilka miesięcy przed ceremonią. Należy brać pod uwagę nie tylko piękno uczesania, ale także naszą wygodę oraz komfort

 
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide