• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Nie dajmy się zwariować Mali goście- duży problem
Mali goście- duży problem
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
czwartek, 10 czerwca 2010 09:46

Szczególnie absorbującymi gośćmi weselnymi są dzieci. Zwykle trzeba przygotować dla nich specjalne menu, a do tego pilnować przez cały czas trwania uroczystości. Nie sposób ich jednak nie zaprosić. Można jednak wszystko tak zorganizować, aby połączyć miłe spędzenie czasu przez dzieci oraz dobrą zabawę dorosłych.

Podstawową sprawą jest dopasowanie menu dla dzieci. Zwykle nie lubią one wielu potraw, które jedzą dorośli. Warto więc zamówić lub przygotować coś, co przypadnie małym weselnikom do gustu. Mogą to być np. frytki, udka z kurczaka oraz lody.

Koniecznie należy pamiętać o tym, aby dzieci nie miały dostępu do alkoholu. Problem ten można łatwo rozwiązać, organizując osobny bar, w którym dorośli będą mogli swobodnie częstować się alkoholami. Nie powinno się stawiać butelek z napojami alkoholowymi na stołach, gdyż dzieci w ogólnym chaosie łatwo będą mogły po nie sięgnąć.

Równie ważnym aspektem jest usadowienie dzieci przy stole. Dobrym rozwiązaniem będzie wydzielenie dla nich osobnego stołu, gdzie będą mogły posiedzieć we własnym gronie. Umieszczenie dzieci między dorosłymi sprawi, że szybko się znudzą, staną się marudne i płaczliwe.

Jeżeli na weselu jest dużo dzieci, warto zastanowić się nad wynajęciem dla nich opiekunki. Zorganizuje ona czas małym weselnikom oraz przygotuje dla nich ciekawe gry i zabawy. Takie rozwiązanie sprawi, że dzieci będą się dobrze bawiły zamiast absorbować dorosłych gości.

Jednym z ważniejszych aspektów pobytu dzieci na weselu jest zapewnienie im noclegu. Organizując dużą uroczystość warto zapewnić maluchom osobne pokoje, gdzie będzie można je wcześnie położyć spać. Rozwiązanie takie zapewni rodzicom możliwość dobrej zabawy do białego rana bez zmartwień o dobry sen ich dzieci.

Dobre zaplanowanie menu, czasu oraz noclegu powinno zagwarantować świetną zabawę dużym i małym weselnikom. Jedni i drudzy mogą być wówczas zadowoleni z uroczystości.

 
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide