• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Tańczyć każdy może
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)
wtorek, 13 lipca 2010 12:48

Ważnym czynnikiem uroczystości weselnej jest taniec. Wiele osób przed weselem z paniką myśli „Przecież ja w ogóle nie umiem tańczyć!”. Taniec to nie tylko świetna zabawa, ale także dobre zaprezentowanie się przed gośćmi. Dlatego ważne jest, aby para młoda potrafiła efektownie pląsać po parkiecie. Jak to osiągnąć?

To właśnie para młoda pojawia się jako pierwsza na parkiecie i jedyna wykonuje pierwszy taniec. Często zdarza się również tak, że państwo młodzi, a już zwłaszcza panna młoda, tańczą z niemal wszystkimi gośćmi. Warto więc pokazać klasę.

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z indywidualnych lekcji tańca. Są to zajęcia idealnie dostosowane do konkretnych potrzeb pary młodej. Instruktor uczy jedynie tych tańców, które przydadzą się podczas wesela, przez co nauka jest szybka i efektowna. Podczas typowych kursów tańca towarzyskiego kursanci poznają kroki kilkunastu tańców, które zazwyczaj nie mają zastosowania podczas wesela. Na uroczystości dobrze sprawdzą się tańce tj.: walc wiedeński i angielski, polka, tango i disco. Narzeczeni mogą się zdecydować także na naukę innych tańców: samby, cha-chy, rumby lub jive’a. Zajęcia indywidualne pozwalają na ustalenie indywidualnego programu i toku nauki dla każdej pary.

Szkoły oferują zwykle naukę tańca przez cały tydzień w różnych godzinach. Niektórzy instruktorzy godzą się nawet na przeprowadzanie zajęć w miejscu zamieszkania wybranym przez narzeczonych. Ceny liczone są od godziny lub całego kursu składającego się z określonej liczby lekcji.

Pary młode, które lubią tańczyć w grupie mogą zdecydować się na zwykłe kursy tańca towarzyskiego. Można się tam nauczyć kilkunastu typów tańca, które przydadzą się w wielu sytuacjach. Lekcje przeznaczone są dla osób, którym nie straszna jest nauka w grupie oraz mających czas w godzinach, w jakich odbywają się zajęcia.

Istnieją również rozwiązania dla par, które z różnych powodów – zwykle z braku czasu i pieniędzy, nie decydują się na korzystanie z usług szkół tańca. Na płytach DVD oraz w Internecie dostępne są odpłatne kursy, z których pomocą państwo młodzi mogą poćwiczyć przed telewizorem lub komputerem. Koszt takiego rozwiązania to kilkadziesiąt złotych.

 
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide