• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Fotograf/Video
Dlaczego warto zatrudnić fotografa?
(2 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)
środa, 10 marca 2010 12:09

Dlaczego warto zatrudnić fotografa?Mówi się, iż fotografia to ta magiczna sztuka, która potrafi zatrzymać czas i pozwala, aby chwila, która już dawno minęła, trwała nieprzerwanie na zdjęciu.

Na zdjęciach uwieczniamy przede wszystkich chwile miłe, radosne, podniosłe, wzruszające lub przełomowe. Nie odkryję Ameryki, jeżeli napiszę, że dzień ślubu jest sumą wszystkich powyższych przymiotników kojarzonych z emocjami. Jeżeli więc fotografujemy się z przyjaciółmi w czasie spotkań, imprez, bądź ot tak- po prostu- żeby zdjęcie było, niemożliwe jest nie zatrzymać w obiektywie aparatu chwil związanych ze ślubem. Jest to w końcu jeden z najważniejszych (obok narodzin dziecka) dzień w życiu każdego, kto w związek małżeński wstępuje...
 


© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide