• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Od czego zaczynamy? Fotograf/Video Dlaczego warto zatrudnić fotografa?
Dlaczego warto zatrudnić fotografa?
(2 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)
środa, 10 marca 2010 12:09

Dlaczego warto zatrudnić fotografa?Mówi się, iż fotografia to ta magiczna sztuka, która potrafi zatrzymać czas i pozwala, aby chwila, która już dawno minęła, trwała nieprzerwanie na zdjęciu.

Na zdjęciach uwieczniamy przede wszystkich chwile miłe, radosne, podniosłe, wzruszające lub przełomowe. Nie odkryję Ameryki, jeżeli napiszę, że dzień ślubu jest sumą wszystkich powyższych przymiotników kojarzonych z emocjami. Jeżeli więc fotografujemy się z przyjaciółmi w czasie spotkań, imprez, bądź ot tak- po prostu- żeby zdjęcie było, niemożliwe jest nie zatrzymać w obiektywie aparatu chwil związanych ze ślubem. Jest to w końcu jeden z najważniejszych (obok narodzin dziecka) dzień w życiu każdego, kto w związek małżeński wstępuje...
Dlaczego warto zatrudnić fotografa?Obecnie oferta fotografów jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Możemy zamówić zdjęcia sprzed, w trakcie i po ślubie. Oczywiście zaraz znajdą się głosy mówiące, iż takie zdjęcia w tysiącach wręcz będą „pstrykane” przez najbliższych znajomych oraz rodzinę. I dobrze. Im więcej materiału, tym więcej wspomnień. Należy jednak pamiętać, iż żaden laik w dziedzinie fotografii, choćby miał najlepszą „cyfrówkę”, nie zrobi takiego zdjęcia jak profesjonalny fotograf. Chodzi o sposób patrzenia, o światło, o tak zwane "mocne punkty zdjęcia" i wiele innych kwestii, o których w większości pojęcie mają jedynie zawodowcy.

Ostatnimi czasy zapanowała moda na ślubne sesje zdjęciowe. W trakcie takiej sesji fotograf „ustawia” świeżych małżonków, tak, że wyglądają, jak gdyby była to sesja zdjęciowa do jakiejś gazety. I pozycje i oświetlenie i makijaż, a nawet plener- wszystko jest na takich zdjęciach idealne, jak wyreżyserowane.

Choćby tylko i wyłącznie dla zdjęć pochodzących z takiej "sesji", warto jest zainwestować w zawodowego fotografa, aby wracać do najpiękniejszych chwil naszego życia mając świadomość tego, że wszystko wyglądało i było idealnie.

 

Komentarze  

 
0 #3 Fotobudka 2016-03-31 12:12
Polecam wynająć fotobudkę, świetny pomysł na prezent dla gości.
 
 
0 #2 MariaMarek 2011-10-23 23:45
Kleinberg.pl polecam
 
 
+1 #1 Agnieszka 2010-09-09 12:11
myslub.pl śliczne zdjęcia
 
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide