• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Od czego zaczynamy? Weselne cztery kółka
Weselne cztery kółka
Limuzyną do ślubu
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)
środa, 17 marca 2010 13:17
Samochód do ślubu to niezbędny atrybut tej uroczystości. Czymś przecież trzeba podjechać do urzędu lub kościoła i czymś trzeba wrócić. Jednak to nie tylko środek lokomocji, służący do sprawnego przemieszczania się. W innym artykule pisałem o coraz częściej spotykanych samochodach zabytkowch, tym razem pora na podejście nieco bardziej klasyczne – limuzyny.

 
Ślubne Old(s)mobile
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
czwartek, 11 marca 2010 10:29
Ślubne samochodyŚlub i wesele to niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Potrzeba mnóstwa energii i włożonego serca aby dobrze się do nich przygotować. Wiele Młodych Par ma dylemat nie tylko jaki samochód na ślub wybrać, ale także problem jak go udekorować. Najczęściej spotykane pojazdy, którymi można zajechać na tę wyjątkową uroczystość to bryczka, limuzyna bądź samochód zabytkowy.

 
Do kościoła na różne sposoby
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
środa, 10 marca 2010 12:06

BryczkaCeremonię ślubną zdobią nie tylko stroje i fryzury państwa młodych, ale również środek transportu, którym dostaną się do kościoła.

Do dyspozycji nowożeńców jest naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Dawniej odpowiednią oprawę ceremonii zapewniał luksusowy samochód np. limuzyna Lincoln. Dzisiaj luksusowe samochody nie należą już do nowości. Inwencja par młodych i firm zajmujących się organizacją dojazdu do kościoła praktycznie nie ma ograniczeń...

 


© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide