• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Limuzyną do ślubu
(1 głos, średnia ocena 4.00 na 5)
środa, 17 marca 2010 13:17
Samochód do ślubu to niezbędny atrybut tej uroczystości. Czymś przecież trzeba podjechać do urzędu lub kościoła i czymś trzeba wrócić. Jednak to nie tylko środek lokomocji, służący do sprawnego przemieszczania się. W innym artykule pisałem o coraz częściej spotykanych samochodach zabytkowch, tym razem pora na podejście nieco bardziej klasyczne – limuzyny.

Wybrany pojazd będzie towarzyszył wam przez cały ten cudowny dzień, będzie stanowił waszą wizytówkę, widoczną z daleka dla wszystkich. Oczywistą więc sprawą jest, że już dużo wcześniej należy zadbać, żeby limuzyna, którą podjedziemy idealnie wkomponowała się w styl uroczystości i stanowiła jej dopełnienie. Jeśli więc poświęcacie czas i pieniądze, aby wasze wesele utrzymane było w określonej konwencji, zadbajcie również o to, aby samochód, który powiezie was wtedy w tej właśnie konwencji się mieścił. Poszukajcie firmy, która nie tylko zaoferuje wam taki samochód, jakiego szukacie, ale jeszcze zagwarantuje, że będzie on (z eleganckim szoferem) do waszego użytku przez cały dzień i że wszystkie wasze polecenia zostaną spełnione bez dodatkowych targów i opłat, a kierowca będzie służył wszechstronną pomocą.

LimuzynaLimuzyny ślubne od lat cieszą się niezmienną popularnością wśród tych, którzy planują ten wyjątkowy dzień. Nie jest to już co prawda ten szyk, co w latach dziewięćdziesiątych, kiedy przedłużane, amerykańskie limuzyny zwabiały tłumy gapiów, ale zawsze robią spore wrażenie. Nieskazitelna sylwetka uznanej w świecie marki, białe, skórzane fotele, wyposażenie w barek podręczny, lodówkę i telewizor oraz gotowy na każde skinienie, elegancki szofer – przyznacie, że limuzyny mają w sobie niepowtarzalny urok i wdzięk luksusu! W tym jednym, jedynym, wyjątkowym dniu - wiele par chce zakosztować powiewu „wielkiego świata” i zamawia limuzyny, w których bez większych problemów mieści się najobfitsza nawet suknia z trenem i w których można uprzyjemnić sobie drogę do kościoła eleganckim drinkiem, czy muzyką stereo najwyższej jakości.

Firmy, wynajmujące limuzyny ślubne, dbają o swój wizerunek i zadowolenie klientów. Owszem, to kosztuje, ale w zamian otrzymujecie usługi najwyższej jakości. Dekoracja samochodu na życzenie klienta wliczona w koszt wynajmu, możliwość poruszania się w obrębie 50 kilometrów również w cenie wynajmu i inne udogodnienia, proponowane przez firmy oferujące limuzyny stanowią pokusę nie do odparcia. Zadbajcie jedynie o wcześniejsze uzgodnienie terminów, bo popyt na podobne usługi jest duży!

Jeśli już wybraliście samochód, którym pojedziecie, pora pomyśleć jakie powinny być dekoracje tego pojazdu. Ogólna zasada jest jedna. Dekoracje samochodu muszą współgrać z wszystkimi innymi akcesoriami, przewidzianymi w tym dniu. Jeśli więc na przykład wystrój kościoła, wiązanka panny młodej i bukiety druhen sporządzone są na bazie biało-żółtych różyczek – takie same kwiaty powinny zawierać dekoracje samochodu. Można w dekoracje samochodu wkomponować symbole małżeństwa – obrączki lub kołyskę, można dołożyć kolorystycznie dobrane wstążki, ale baza pozostanie niezmieniona. Wiele firm zajmujących się wynajmem pojazdów oferuje jednocześnie ich dekoracje i wtedy wystarczy jedynie uzgodnić szczegóły. Jeśli jednak sami chcecie je wykonać pamiętajcie, aby poza walorami estetycznymi zadbać także o bezpieczeństwo i o to, aby te dekoracje były trwałe, przede wszystkim nie rozleciały się w trakcie jazdy.

Możecie również postarać się o specjalne tablice ślubne. To moda, która przyszła do nas z krajów anglosaskich i znalazła uznanie wśród młodego pokolenia. Zamiast typowych tablic rejestracyjnych, samochód wiozący nowożeńców posiada tablice ślubne, na których mogą znaleźć się okolicznościowe napisy. Nawet policja przymyka oko na odstępstwa od kodeksu drogowego, widząc dekoracje samochodu i tego rodzaju okolicznościowe tablice!

 
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide