• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Teksty zaproszeń - pomysłowe
(3 głosów, średnia ocena 3.67 na 5)
piątek, 29 stycznia 2010 13:39

(zaproszenie imitujące telegram)


Pobieramy się STOP ceremonia 24.06.2009 STOP kościół p.w. św. Floriana o godz.12.00 STOP przyjęcie weselne: restauracja „Trzy światy” ul. Sezamkowa 9 STOP serdecznie zapraszamy! STOP Halina Słomka i Wojciech Lizus z Rodzicami


Zalecenia

1. Zachęca się Szanownych Gości  do zabrania na Ceremonię Zaślubin zapasu chusteczek na wypadek cisnących się do oczu łez wzruszenia.

2. Drobniaki i ryż znacznie umilą uroczystość.

3. Poczta Miłosna zaleca dobrą zabawę, jednocześnie nie ponosząc odpowiedzialności za skutki mieszania napojów wyskokowych.

4. Wygodne buty to nieodzowny, acz często niedoceniany rekwizyt weselny.

5. Potwierdzenie przybycia do dnia wskazanego w prawym górnym rogu telegramu wysoce ułatwi Nowożeńcom przygotowania.


***


Teatr Umyślnie Straconej Wolności

zaprasza na przedstawienie pod tytułem:

„A potem żyli długo i szczęśliwie”.

Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach.


PREMIERA

17 czerwca 2004 rok


OBSADA

w rolach głównych:

Panna Młoda: Anna Samogon

Pan Młody: Andrzej Przyszło


W pozostałych rolach udział biorą:

Ksiądz, Świadkowie, Rodzice, Goście i Gapie.


AKT I „Dla duszy”

Ślub Kościelny 25 czerwca 2005 roku,

godzina 13.00 w parafii św. Polikarpa w Augustowie.


AKT II „Dla ciała”

Przyjęcie weselne w restauracji „Meduza”

przy ulicy Małej 2 w Augustowie.


AKT III „Noc poślubna”

Bez udziału widowni.


 
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide