• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Weselny Savoir Vivre
Weselny Savoir Vivre
Druhny, drużbowie...
(4 głosów, średnia ocena 3.75 na 5)
poniedziałek, 19 lipca 2010 12:55

Każdy wie, jaką rolę na ślubie spełniają świadkowie. Często jednak nie mamy pojęcia o funkcji, jaką podczas uroczystości mają pełnić druhny, drużbowie i druhenki.

 
Pieniądze zamiast prezentu
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
czwartek, 10 czerwca 2010 09:39

Prawdziwą zmorą dla gości, zwłaszcza z dalszych rodzin, jest kupowanie prezentu dla pary młodej. Powód tego jest bardzo prosty – sami pamiętają swoje niezadowolenie z niektórych prezentów, które otrzymali na własnym weselu. Weselnicy często nie znają potrzeb i gustów nowożeńców oraz dublują wręczane prezenty (państwo młodzi otrzymują np. kilka kompletów sztućców albo zatrzęsienie ręczników. Wielu gości nie wie, co zrobić z takim problemem. Coraz popularniejsze staje się więc wręczanie pieniędzy zamiast prezentów.

 
Obowiązki świadków!
(1 głos, średnia ocena 3.00 na 5)
czwartek, 08 kwietnia 2010 11:33

Bycie świadkiem ślubu jest bardzo ważną rolą, dlatego też para młoda prosi o pełnienie tej funkcji naprawdę bliskie jej osoby. Z tego powodu świadkowie mogą czuć się wyróżnieni.

 
Kilka rad dla weselnych gości
(4 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
środa, 27 stycznia 2010 11:07

Ślub to wyjątkowa okazja i zazwyczaj wielkie wydarzenie - dla samych zainteresowanych oraz dla przybyłych. Jeśli zostaliśmy na niego zaproszeni, oznacza to, że jesteśmy dla państwa młodych kimś ważnym. Takie zaproszenie to wielki zaszczyt, to znak, że narzeczeni chcą, byśmy towarzyszyli im w najważniejszym dniu ich życia.

Wiele osób idąc na ślub czy wesele, oczekuje - dobrej zabawy, świetnego jedzenia, ładnej sali, odpowiedniej kapeli. Niestety, w dzisiejszych czasach goście weseli są nastawieni na branie. Zapomina się o tym, że wesele to impreza pary młodej, ich święto i każdy z zaproszonych powinien się starać, by im ten dzień umilić.

 
Niezapomniany wieczór
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
środa, 20 stycznia 2010 11:29

Niezapomniany wieczór kawalerskiW czasach wojny osoba skazana na śmierć przed egzekucją miała możliwość zapalenia ostatniego papierosa. Nie świadczyło to o humanitarności ze strony rozstrzeliwujących, lecz pokazywało prostą prawdę o tym, że każdy zanim zostanie pozbawiony wolności czy to na wieczność, czy też tymczasowo ma prawo do ostatnich chwil przyjemności. Tak też sprawa się ma jeśli chodzi o wieczór kawalerski. Są to ostatnie chwile wolności przed wiecznym (miejmy nadzieję) zaobrączkowaniem.

 


© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide