• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Niezapomniany wieczór
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
środa, 20 stycznia 2010 11:29

Niezapomniany wieczór kawalerskiW czasach wojny osoba skazana na śmierć przed egzekucją miała możliwość zapalenia ostatniego papierosa. Nie świadczyło to o humanitarności ze strony rozstrzeliwujących, lecz pokazywało prostą prawdę o tym, że każdy zanim zostanie pozbawiony wolności czy to na wieczność, czy też tymczasowo ma prawo do ostatnich chwil przyjemności. Tak też sprawa się ma jeśli chodzi o wieczór kawalerski. Są to ostatnie chwile wolności przed wiecznym (miejmy nadzieję) zaobrączkowaniem.

Jakie więc powinny być te ostatnie dni przed zawarciem związku małżeńskiego? Szalone, niezapomniane, barwne niczym nie skrępowane? A może raczej relaksujące i odprężające, bardziej spokojne i kameralne? Odpowiedź na te pytania zależy od kilku czynników:

1) Jakie charaktery mają narzeczeni?

2) Jak bardzo się kochają?

3) Jak szalonych mają znajomych?

4) Ile możemy przeznaczyć na to pieniędzy

Gdy już odpowiemy sobie na te pytania, bez przeszkód możemy przystąpić do organizacji jedno z czterech modeli wieczorów kawalerskich, jakie tutaj opiszę.

Pierwszy jest wieczór kawalerskich spędzany w domu, tak zwana „dymówka” w gronie świadków, oraz najbliższych przyjaciół. Dla wytworzenia odpowiedniego klimatu możemy wcześniej zadbać o odpowiednią muzykę z płyt bądź komputera, baloniki, serpentyny, śmieszne czapeczki oraz nieco przekąsek. Nie czarujmy się jednak, żaden szanujący się kawaler nie pozwoli, aby na jego wieczorze kawalerskim nie było dwóch najważniejszych dla faceta aspektów: alkoholu oraz (prze)pięknych kobiet.

Z alkoholem nie ma problemu- można go kupić w każdym sklepie. Najlepiej też, kupić od razu za dużo alkoholu, ażeby pić bez obawy, ze może zabraknąć. Komfort psychiczny w tej kwestii jest bardzo ważnym elementem każdego wieczoru kawalerskiego.

Przejdźmy teraz do drugiego i znacznie przyjemniejszego aspektu- do striptizerek oraz tancerek. Z nimi też nie będzie problemu. Oferta jest bardzo duża. Możemy zamówić jedną bądź też kilka na określony czas lub też od razu na cały wieczór. Dodatkowo możemy określić „charakter”, w jakim na owym wieczorze kawalerskim piękności się pojawią. Mogą tańczyć skąpo ubrane ku uciesze naszych oczu, mogą wyskoczyć nagie z tortu, albo (i to jest moim zdaniem najlepsze) możemy „zamówić” tancerkę albo striptizerkę, która przyjdzie przebrana np. za policjantkę, narobi nam trochę strachu, po czym nas skuje i będzie kusiła swoimi wdziękami. Będzie to najprawdopodobniej jedyna chwila w naszym życiu, kiedy będąc w kajdankach, nie będzie interesowało nas, gdzie jest kluczyk?

Drugi sposób zorganizowania wieczoru kawalerskiego to „impreza na maxa”!

Wynajmujemy cały lokal, oczywiście jeśli nas na to stać. Nie musimy martwić się więc ani o jedzenie, ani o coś do picia. Najczęściej w ofertach lokali, które zgadzają się na urządzenie w nich wieczorów kawalerskich, w cenę wliczone jest danie na ciepło oraz zupa, przekąski rzecz jasna do woli. Podobnie rzecz ma się z alkoholem. Piwo z „nalewaka”, butelkowe, w puszcze, wina, wódki, whiskey- co tylko jest dostępne za barem. Oczywiście w cenę wliczona jest konkretna ilość alkoholu, nie mniej wiele lokali w trakcie imprezy pozwala pić do woli, doliczając potem nadwyżkę alkoholu do rachunku całkowitego. Przy takiej imprezie nie musimy zaprzątać sobie głowy niczym innym niż zabawą. Dodatkowo, możemy wynająć DJ’a, który zapewni gorącą i energetyczną mieszankę muzyczną.

Trzeci wieczór kawalerski, to „objazdówka”. Polega on na jeżdżeniu samochodem od jednego klubu do drugiego. Taki sposób ma swoje bardzo wyraźne plusy. Razem ze zmianą lokalu zmienia się również muzyka, klimat oraz ludzie. Możemy poznać naprawdę dużą liczbę osób, których, kto wie, może już nigdy nie spotkamy ponownie, a wspomnienia związane z taką przelotną znajomością mogą być bardzo miłe. W końcu co jak co, ale alkohol sprawia, iż ludzie są z każdym łykiem coraz bardziej przyjaźni. Taka forma spędzania wieczoru kawalerskiego redukuje do zera nudę. Cały czas coś się zmienia, co chwila jesteśmy gdzie indziej, różni ludzie, różne miejsca i jedna myśl: dlaczego doba nie trwa dłużej?

Jedynym minusem takiej imprezy jest ewentualny koszt taksówek, ale może uda się znaleźć wśród znajomych abstynenta z samochodem i wolnym wieczorem?

Ostatni sposób na spędzenie wieczoru kawalerskiego, to połączenie go z wieczorem panieńskim! Jakże wielkie zaskoczenie będzie przyszłej pary młodej, gdy ich wzrok spotka się na jednej i tej samej rozpustnej imprezie?

Połączenie wieczoru kawalerskiego z panieńskim, nie musi od razu oznaczać końca przyjemności i rozrywek dla którejś ze stron. Wręcz przeciwnie! Na takiej imprezie okazać się może właśnie, jak bardzo zgranymi „imprezowiczami” są pan i panna młodzi. Może okazać się to dla nich niezapomniany wieczór, kiedy oboje pozwolą sobie na troszkę więcej niż zwykle, ale najważniejsze będzie i tak to, że bawią się razem.

Przedstawione powyżej zostały różne sposoby organizowania wieczór kawalerskich. Zapewne każdy z nich ma coś, co zaciekawi różne osoby. Wybór jest kwestią indywidualną.

Pamiętajmy jednak, że tak jak dzień ślubu, będzie dla naszych znajomych niezapomnianym dniem, tak ostatnia noc „wolności”, powinna być również niezapomniana


 
© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide