• Niezapomniany ślub...

  Ślub i wesele zawsze są wyjątkowe, to Wasz dzień i wasza chwila radości! Jednak warto postarać się by ceremonia ślubna i impreza weselna były inne niż wszystkie, by wyróżniały się na tle tysięcy podobnych uroczystości! Sprawdź co ma do zaproponowania nasz portal weselny, grono doświadczonych ekspertów i redaktorów, którzy dostarczą Wam oryginalne, ciekawe, a czasem nietypowe pomysły na wesele!

 • Pomysły na wesele...

  Jaki wystrój sali? Jakie menu? Jaki zespół, a co z fotografem? Dużo tego, prawda? Ślub i wesele to ogromny wysiłek organizacyjny, setki dużych i malutkich spraw, które przyprawiają niejedną parę o ból głowy i chroniczną bezsenność. Po to powstał nasz portal ślubny, aby oszczędzić Wam stresu, pomóc i prezentować w jednym miejscu najlepsze porady weselne!

 • Dobry portal ślubny może pomóc...

  Ślubniczek – portal weselny, którego misją jest dostarczać Wam pomysłów i inspiracji! Nie wiesz jak zorganizować ślub? My wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Nasi eksperci i redaktorzy, radzą, pomagają, informują, a wszystko z drobnym przymrużeniem oka i nutką humoru – przecież ślub i wesele ma sprawiać wam radość – podpowiadamy więc, jak podejść do tego dnia bez zbędnego stresu!

 • W poszukiwaniu dobrych porad ślubnych...

  Porady ślubne, które prezentujemy na łamach poniższej strony kierujemy do wszystkich par, pragnących, by ich ślub i wesele były niezwykłe, nietuzinkowe oraz na długo zapadły w pamięci zaproszonych gości. Polecamy szczególnie dział Weselne Alternatywy – może tam odnajdziecie Waszą inspirację? Ślubniczek - ślub wesele od kuchni!

 • Ten Wielki Dzień...

  Wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Warto więc zadbać, by wszystko przebiegło idealnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasz portal ślubny stara się pomóc w każdym aspekcie organizacji wesela i ceremonii ślubnej. Dowiedz się, jakie są nasze pomysły na wesele i ślub.
Strona główna Z przymrużeniem oka
Dla Nich - Z przymrużeniem oka
Humorystyczne cytaty
(1 głos, średnia ocena 1.00 na 5)
czwartek, 02 września 2010 13:26
Ponieważ najlepsza mądrość to ta, na którą już jakiś czasem temu wpadli inni, prezentujemy tutaj kilka cytatów znanych osób, które w lekkim i humorystycznym tonie wypowiedziały się o instytucji małżeństwa.
 
Razem bez blasku, ale na wieki
(2 głosów, średnia ocena 2.50 na 5)
wtorek, 02 marca 2010 14:31
Razem bez blasku, ale na wiekiJeden z wielkich filozofów- Wolter- zapytany kiedyś dlaczego w niebie nie ma małżeństw, odpowiedział: Na zasadzie pewnej analogii, bo często i w małżeństwach nie ma nieba.

 
"Kochana" Mamusia
(3 głosów, średnia ocena 4.33 na 5)
niedziela, 14 lutego 2010 23:13

Są dwa obiegowe mity dotyczące osoby matki. Pierwszy z nich mówi o tym, że matka jest tylko jedna. Drugi, że każda matka kocha swoje dzieci. Obie te (skądinąd piękne myśli) obala naraz jedna osoba- nasza ukochana, teściowa.

 
Przesądy i obrzędy ślubne, czyli fortuna kołem się toczy...
(5 głosów, średnia ocena 3.40 na 5)
wtorek, 26 stycznia 2010 11:23

Przesądy ślubnePrzesądy... Czy należy się ich bać? Przynoszą szczęście lub pecha, wypełnia się je mimochodem, przy okazji. Są po prostu elementem dobrej zabawy. Nie wstydzą się ich ci, którzy nie mają kompleksów. Trzeźwy rozum nimi pogardza. Uważa, że hołdowanie przesądom jest wsteczne i zabobonne. Natomiast rozum po kilku głębszych umie się nimi świetnie bawić i szybko nabiera dystansu, na granicy brawury.

 


© JCSS Wedding. All Rights Reserved. Joomla Wedding Template by Joomla CSS Guide